«Хворіти не страшно, вчитись престижно, їздити безпечно», - голова Рівненської ОДА 

Про результати «Великого будівництва» 

234 кілометри доріг, 15 об’єктів інфраструктури та  10 активних парків з'явились на Рівненщині торік. Все це в рамках президентської ініціативи «Велике будівництво».

Віталій Коваль - голова Рівненської ОДА. Джерело - Голос України.
Віталій Коваль - голова Рівненської ОДА. Джерело - Голос України.

Мешканці краю отримали якісні медичні послуги, комфортний освітній простір, спортивну інфраструктуру та безпечний доїзд до важливих соціальних об’єктів, заявив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль:

- Завдяки президентській програмі жителі області отримали якісні медичні послуги, комфортний освітній простір, доступ до сучасної спортивної інфраструктури.

 

 І що важливо безпечний доїзд до важливих соціальних об’єктів.  Друзі, «Велике будівництво» – це не лише про будівництво.

 

Це про те, що хворіти не страшно, вчитись престижно, їздити безпечно, а жити здорово.

 

Ми будуємо рекордні кілометри доріг. Ми завершуємо довгобуди, які несуть пряму користь для людей.

 

«Велике будівництво» змінює Рівненщину на краще.

Тож за підрахунками РОДА, торік державним коштом вдалось реконструювати 4 приймальні відділення в Рівному, Сарнах, Березному та Рокитному.

«З нуля» звести 4 амбулаторії у Сарненському та Вараському районах, реконструювати дитсадок у Горбакові та удосконалити приміщення обласної бібліотеки в Рівному та обласного госпіталю ветеранів війни в Клевані.  

Також торік збудували басейн у Дубні та спортзал у Здолбунові.  У Рівному спорудили найбільший в області флагшток та добудували пожежне депо.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень