Хворі на коронавірус керівники районів Рівненщини розповіли про самопочуття (ФОТО)

Це голови райдержадміністрацій

Голова Рокитнівської райдержадміністрації Віктор Мініч дізнався про свій результат сьогодні. І у Фейсбуці повідомив:

Віктор Мініч 24 хв · Доброго здоров'я Всім Жителям Рокитнівського району. Сьогодні вже є підтвердженні випадки в нашому районі - 4. Перший - Я.

 

Симптоми : легкий кашель. Стан здоров'я - нормальний.

 

Зичу Всім міцного здоров'я.

 

Дуже прошу, дотримуйтесь карантинних обмежень.

 

Ми прийняли на себе. Дай Боже здоров'я Всім нам.

Голова Сарненської райдержадміністрації Олександр Кохан хворіє вже четвертий день. Як почувався сьогодні - написав теж у Фейсбуці:

Олександр Кохан 9 год · День 4. Вирішив щодня не писати про свій стан, оскільки змін ніяких не відбувається.

 

Я, як і раніше, почуваюся добре. Із симптомів лише кашель. Температура в нормі.

 

Самоізоляція триває, тому продовжую працювати віддалено із дому. Як виявилося, такий формат роботи вимагає ще більше інтенсивності.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень