Хворий на коронавірус чоловік, який відпочивав у санаторії на Рівненщині, помер

У суботу, 11 квітня

Це 72-річний чоловік з міста Нововолинськ, що на Волині.

8 квітня стало відомо, що у нього підтвердили коронавірус. 

 

Він лежав у терапії та реанімації Нововолинської лікарні, де його підключили до апарату штучної вентиляції легень. 

 

9-го квітня його стан стабілізувався, і чоловіка перевели до Волинської обласної клінічної лікарні. А 11 квітня він помер. 

Епідрозслідування встановило, що попри карантин, чоловік з 16 березня по 1 квітня перебував у санаторії "Червона калина", що в селі Жобрин на Рівненщині. Як інформує видання bug.org.ua, з ним загалом контактувало 100 осіб, в тому числі чимало медиків.

Захворіли на коронавірус у Нововолинську також двоє рідних померлого.

 

І ще двоє людей лежать в інфекційyому відділенні, з якими, ймовірно, чоловік контактував у санаторії.  

На сайті санаторію "Червона калина" за підписом головного лікаря Миколи Сивого зазначено, що заклад закрили на карантин з 1 квітня, оскільки він у постанові Кабміну не перебував у переліку підприємств, які підлягають негайному закриттю. А щодо хворого з коронавірусом відпочивальника написано таке:

" Відпочивальник з м. Нововолинська Володимир Васильович (прізвище не вказав навмисно) був прийнятий на лікування, як особа з інвалідністю від нещасного випадку на виробництві (чи професійного захворювання) згідно з тристоронньою угодою, укладеною між ним, санаторієм “Червона калина” та управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Волинській області і за кошти цього Фонду.

 

Такі договори укладаються заздалегідь, забезпечуються гарантійним листом санаторію, що останній прийме на лікування саме цього пацієнта, при поселенні пацієнт обов’язково пред’являє санаторно-курортну карту про стан свого здоров’я, видану медичним закладом за місцем його проживання.

 

Оскільки всі вимоги укладеного договору сторонами були дотримані, цей відпочивальник був прийнятий на лікування.  А 1 квітня 2020 року в задовільному стані, без жодних ознак захворювання був виписаний і відбув із санаторію власним автомобілем".

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

 

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Більше оголошень