Хуртовини, ожеледиця та сильний вітер: на Рівненщині оголосили штормове попередження

У п'ятницю буде небезпечна погода

Фото з мережі
Фото з мережі

Завтра, 24 грудня, через вплив атмосферних фронтів на Рівненщині очікується небезпечна погода.

Синоптики попереджають про пориви південно-західного вітру 15-20 м/с, хуртовини, ожеледицю на дорогах, снігові замети. Вночі та вранці йтиме сильний сніг.

 

Вночі температура повітря становитиме -5...-10 градусів, а вдень потепліє до -3..+2 градусів.

Складні погодні умови можуть призвести до порушень електропостачання, роботи служб комунального господарства, будівельної галузі та порушення руху транспорту на дорогах області.

Рятувальники закликають мешканців Рівненщини бути обережними. А у випадку надзвичайних подій телефонувати на цілодобові номери Служби порятунку області «101» або «112».

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень