Хто «здасть» викрадачів банкомата - отримає винагороду

Банкомат вкрали на Острожчині

Речник Приватбанку у Рівненській області Андрій Хмельник опублікував повідомлення у соцмережі Фейсбук.

Він повідомив, що ПриватБанк виплатить винагороду 75 000 грн за допомогу у затриманні грабіжників, які вкрали банкомат на Рівненщині.

ПриватБанк оголосив про гарантовану виплату винагороди в розмірі 75 000 грн за будь-яку інформацію, що допоможе затримати злочинців, які пограбували банкомат в селі Оженин Рівненської області.

 

Як повідомили в Службі безпеки банку, злочин скоїли, імовірно, в ніч на 29 січня. Факт розкриття сейфової частини банкомата був зафіксований співробітниками банку вранці. Співробітники СБ банку, слідчі поліції з’ясовують всі обставини злочину та встановлюють факти, що вказують на осіб, які можуть бути до нього причетні.

ПриватБанк оголосив нагороду 75 000 грн за будь-яку інформацію, що допоможе встановити й затримати зловмисників.

 

Передати інформацію в банк можна за телефонами (056) 716 35 02, (067) 565 12 34 або на e-mail: security@privatbank.ua, а також будь-яким іншим зручним способом.

Анонімність гарантована.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень