На Рівненщині затримали чоловіків, які вночі вдерлися на АЗС (ФОТО)

У балаклавах

Повідомлення про розбійний напад на автозаправну станцію у с. Панталія Дубенського району, надійшло до поліції учора близько 01:00 від помічника оператора АЗС.

Троє чоловіків у балаклавах проникли до приміщення, розбивши металопластикові двері. Нападники побили заявника і заволоділи його особистими речами і грошима. Зловмисники діяли швидко і вже за кілька хвилин втекли.

Автомобіль «BMW», який підпадав під орієнтування, патрульні виявили на автодорозі «Рівне-Млинів-Берестечко-Перемишляни». Поліцейські зупинили авто та затримали трьох чоловіків.

Ними виявилися 21-, 28- та 40-річний жителі Рівненщини. У салоні авто під сидіннями правоохоронці виявили пістолет та биту, а d багажнику – балаклави.

Викрадені кошти поліцейські вилучили у 28-річного пасажира.

Затриманих помістили до ізолятора тимчасового тримання. За вчинене їм загрожує  до 12 років за ґратами. Слідчі дії тривають.

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли пенсійне посвідчення на прізвище Резімова

У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774

У Рівному загубилася собака Луна

У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925

У Рівному шукають власників загублених ключів

Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415

Більше оголошень