Хто відкриватиме третій сезон фестивалю «Рівне. Літо. Музика»

Уже найближчої неділі

З початком літа у Рівному стартує уже третій сезон мистецького фестивалю «Рівне. Літо. Музика».

Щонеділі впродовж літа рівняни та гості міста, які віддають перевагу відпочинку просто неба, зможуть насолоджуватися різними напрямками мистецтва, говорить ініціатор і автор проекту Галина Кульчинська:

- Місто Рівне дає їм таку можливість. Щонеділі з 17:00 до 22:00 години вже на оновленій літній естраді у парку Шевченка, і на улюбленому місці відпочинку рівнян – на Лебединці всі, хто в ці спекотні літні дні буде у Рівному, матимуть можливість насолоджуватися мистецтвом.

Відкриття фестивалю відбудеться о 16:00 годині у неділю, за участю саксофоніста Євгенія Самусенка, Людмили Скрипки, хореографічних колективів та колективів музичних шкіл Рівного.  

Для митців, які хочуть взяти участь і презентувати рівнянам свої вміння і таланти, необхідно звертатися в управління культури до координатора проекту Анни. 

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень