Хто він, коп-вбивця, який розстріляв Романа Ніколайчука? І чому його може «пронести» (ФОТО)

«Він - яскравий приклад, коли батьки розбещують дитину, і дають великі гроші в руки. І що наркотики роблять навіть із заможними людьми» (с)

Ліворуч - Микола Полюганич із дружиною та сином. Праворуч - під час суду сьогодні в м. Рівне

До Радіо ТРЕК надійшли фото підозрюваного у вбивстві, 27-річного спецпризначенця з Львівщини Миколи Полюганича.  

Як нам повідомили небайдужі читачі, ймовірний вбивця цілком може уникнути покарання, оскільки має досить впливові зв'язки як у Львові, так і в Рівному.

— Цього персонажа відкуплять. Він має дуже серйозні зв'язки в Рівному і у Львові.

 

Тому ця справа має набути розголосу.

Як відомо, сьогодні під час судового засідання прокурор наполягав на триманні під вартою без права внесення застави, бо як з’ясувалося, у поліцейського надто багато рідних у правоохоронних органах, які можуть спробувати впливати на хід розслідування.

«Він - яскравий приклад, коли батьки розбещують дитину, і дають великі гроші в руки»

Нам вдалося з'ясувати, що Микола одружився у 2018 році, 2021-го у нього народився син.

Весільне фото

Щасливий батько та чоловік: сімейне селфі

Ось це авто Toyota Iand Cruiser 2003 року, на якому він втікав після вбивства, йому подарували батьки на весілля у 2018 році.

Коли його арештовували, Микола, як нам кажуть, вже не опирався. Начебто навіть сам показав поліцейським, де в нього лежать наркотики

На службу до спецбатальйону ГУНП Львівщини він потрапив у 2022 році. До цього Микола Полюганич працював у Чехії на роботі у бізнесмена з Рівного.

— Він великий бізнесмен у Чехії. Коля в нього працював донедавна. Але щось вчудив. І його відправили в Україну. Напевно, не хватало бабла на наркоту.

Кажуть, що Віктор (на фото праворуч) - мільйонер і, начебто, здатен самотужки "відмазати" будь-кого

«ЙОГО ПОГУБИЛИ НАРКОТИКИ» (с)

За словами знайомих, від певного часу в молодого чоловіка (йому зараз лише 27) почалися серйозні проблеми з наркотиками.

Це може пояснити його шлях від гарного хлопця, зразкового татуся та чоловіка, яким ми бачимо його на різних фото, до того стану, в якому він перебуває нині.

Люди, які бачили Миколу Полюганича сьогодні під час суду, кажуть, що він був «чорний»:

- Там реальні проблеми з наркотиками і зі здоров'ям вже напевно.

Про батьків хлопця відомо небагато, є інформація, що люди це небідні. Батько, начебто, має відношення до СБУ. Кажуть, що свого часу батьки купили улюбленому сину квартиру у Львові та будинок у Східниці.

Він — яскравий приклад, коли батьки розбещують дитину, і дають великі гроші в руки. І що наркотики роблять навіть із заможними людьми.

На цьому фото Микола з сестрою

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень