![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
З перших днів війни чоловік долучився до тероборони, аби захищати наше місто та його мешканців
«Сподіваюся, він поплатиться за те, що зробив, бо він убив чудову людину», - такий коментар залишила дівчина під новиною про вбивство співвласника «Нашого краю» у Рівному.
Резонансна подія сталася вчора прямо у супермаркеті біля міської лікарні. Чоловіка зухвало розстріляв 27-річний поліцейський зі Львівщини, бо йому завадили пограбувати обмінник.
Згодом з'ясувалося, загиблий – доброволець роти швидкого реагування ДФРМТГ №1. Його звали Роман Ніколайчук, тепер йому назавжди 42 роки
З перших днів війни чоловік долучився до Добровольчого формування Рівненської міської територіальної громади №1, аби захищати наше місто та його мешканців.
У пам’яті рідних, близьких і побратимів роти швидкого реагування ДФРМТГ №1 він назавжди залишиться усміхненим, щирим, добрим, активним та сміливим, - пишуть на сторінці ДФТГ Рівне
Роман Ніколайчук народився у Рівному 1 січня 1980 року. Завершив навчання у Рівненській ЗОШ №24, далі - в ПТУ №1. Згодом пішов служити в армію. Потім працював і заочно закінчив навчання у Волинському Національному Університеті ім. Лесі Українки за спеціальністю «правознавство».
Зі школи він захоплювався туризмом, активними видами спорту, альпінізмом і згодом підкорив чимало вершин.
Також Роман Ніколайчук був активним членом Оржівського клубу спортивного орієнтування «Равлики», ентузіастом і натхненником розвитку мисливського собаківництва в Україні, допомагав популяризувати спорт серед дітей і молоді на Рівненщині.
Він був досвідченим мисливцем і власником двох мисливських собак породи лабрадор ретривер. Так, зі своїм собакою Роні він неодноразово перемагав у національних і міжнародних кінологічних змаганнях собак мисливських порід та був чемпіоном України.
У загиблого залишилася дружина, діти та внуки.
Зараз вони потребують нашої підтримки. Допомогти сім’ї Романа Ніколайчука можна, переказавши кошти на картку дружини.
Олена Жаран - 5363 5420 3004 2775
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Відплатив за доброту: житель Острога побив до смерті знайомого, що впустив його до себе пожити (ФОТО)
Львівська область готується до ймовірного нападу з боку Білорусі: в ОВА розповіли подробиці
Вийшов із в’язниці – і знову вбив: На Рівненщині чоловік до смерті відгамселив односельця (ФОТО)
Вбивця відомого рівненського лікаря відсидить у тюрмі лише 3 роки
Наслідки повітряної тривоги: ворог атакував два міста на заході України (ФОТО)
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК