ON-LINE

Хомко запросив Порошенка на відкриття «Авангарду»

вівторок, 19 березня 2019
Під час зустрічі

Напередодні у Рівному президент Петро Порошенко відкрив Раду регіонального розвитку. Мер міста під час доповіді запросив гаранта на відкриття стадіону «Авангард».

Плани на майбутнє – Стадіон «Авангард». Для мене, як для Для мене це надзвичайно важливий об’єкт, як і для будь якого рівнянина. Старий стадіон вже практично розвалився. Вартість об’єкту – 200 мільйонів. Це невеликий по розмірам об’єкт – він адекватний, він раціональний для нашого міста.

 

Але матиме усі ознаки, аби на ньому можна було провести змагання будь якого рівня. У тому числі й світові. 50 мільйонів ми вже виділили. На тому тижні ми почали буквально ремонт цього стадіону. Я сам надзвичайно чекав цієї події. І Петре Олексійовичу, ми безумовно будемо розраховувати на підтримку держави.

 

Я був би радий запросити вас на відкриття цього стадіону.

Нагадаємо, що реконструкцію стадіону планують завершити орієнтовно у 2021 році. На його реконструкцію на цей рік депутати виділили 50 мільйонів гривень з міського бюджету розвитку. Роботи почалися у п’ятницю 15 березня. Їх виконує фірма "Фіалка".  

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено пенсійне посвідчення

    Знайдено пенсійне посвідчення на ПІБ Андреєва О. С.
  • У Рівному шукають власників свідоцтва про шлюб і техпаспорта

    У Рівному у кав’ярні за адресою Кавказька, 2 відвідувачі залишили документи....
  • Зник Папуга

    Сьогодні в районі села Біла Криниця зник ручний папуга сірого кольору з червоним хвостом,...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного