Хомко запросив Порошенка на відкриття «Авангарду»

Під час зустрічі

Напередодні у Рівному президент Петро Порошенко відкрив Раду регіонального розвитку. Мер міста під час доповіді запросив гаранта на відкриття стадіону «Авангард».

Плани на майбутнє – Стадіон «Авангард». Для мене, як для Для мене це надзвичайно важливий об’єкт, як і для будь якого рівнянина. Старий стадіон вже практично розвалився. Вартість об’єкту – 200 мільйонів. Це невеликий по розмірам об’єкт – він адекватний, він раціональний для нашого міста.

 

Але матиме усі ознаки, аби на ньому можна було провести змагання будь якого рівня. У тому числі й світові. 50 мільйонів ми вже виділили. На тому тижні ми почали буквально ремонт цього стадіону. Я сам надзвичайно чекав цієї події. І Петре Олексійовичу, ми безумовно будемо розраховувати на підтримку держави.

 

Я був би радий запросити вас на відкриття цього стадіону.

Нагадаємо, що реконструкцію стадіону планують завершити орієнтовно у 2021 році. На його реконструкцію на цей рік депутати виділили 50 мільйонів гривень з міського бюджету розвитку. Роботи почалися у п’ятницю 15 березня. Їх виконує фірма "Фіалка".  

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень