ON-LINE

Хомко запросив Порошенка на відкриття «Авангарду»

вівторок, 19 березня 2019
Під час зустрічі

Напередодні у Рівному президент Петро Порошенко відкрив Раду регіонального розвитку. Мер міста під час доповіді запросив гаранта на відкриття стадіону «Авангард».

Плани на майбутнє – Стадіон «Авангард». Для мене, як для Для мене це надзвичайно важливий об’єкт, як і для будь якого рівнянина. Старий стадіон вже практично розвалився. Вартість об’єкту – 200 мільйонів. Це невеликий по розмірам об’єкт – він адекватний, він раціональний для нашого міста.

 

Але матиме усі ознаки, аби на ньому можна було провести змагання будь якого рівня. У тому числі й світові. 50 мільйонів ми вже виділили. На тому тижні ми почали буквально ремонт цього стадіону. Я сам надзвичайно чекав цієї події. І Петре Олексійовичу, ми безумовно будемо розраховувати на підтримку держави.

 

Я був би радий запросити вас на відкриття цього стадіону.

Нагадаємо, що реконструкцію стадіону планують завершити орієнтовно у 2021 році. На його реконструкцію на цей рік депутати виділили 50 мільйонів гривень з міського бюджету розвитку. Роботи почалися у п’ятницю 15 березня. Їх виконує фірма "Фіалка".  

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено документи на прізвище Билень

    Сьогодні, близько 15:00 години, поблизу бізнес-центру готелю «Мир» було...
  • Втрачено чорний рюкзак

    Рюкзак чорного кольору з документами на ім'я Музичук Роман Миколайович втратили у районі...
  • Знайдено посвідчення водія

    Знайдено посвідчення водія, видане на прізвище Корецький Артем.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного