Хомко буде працювати по схемі Кличка

У Рівному впроваджуватимуть інноваційний проект «Smart City»

Щоправда, поки лише у транспортній сфері. Про це повідомив міський голова Володимир Хомко. «Smart City», або «розумне місто» — це певна сукупність інформаційно-цифрових технологій та інноваційні розробки, які оптимізують використання ресурсів. Однією із складових цього проекту буде «картка рівнянина», яка, за словами міського голови, стане альтернативою електронного квитка, з яким так і не склалося в нашому місті.

Жодних деталей влада поки не розголошує, адже наразі йде підготовка до презентації проекту, – говорить міський голова:

 

 

- Ми будемо працювати по такій схемі, як працює Кличко, як працює Київ. В мене була зустріч з Кличком, не хочу забігати наперед, буде презентація всіх елементів цієї схеми. Там квиток буде лише елементом. Мова йде про «Smart City», зараз так робить Львів і Київ. Коли ми будемо готові до презентації, ми все це презентуємо. Але будемо працювати точно по схемі Києва -  «картка рівнянина» на всі теми, в тому числі, і як єдиний квиток.

Варто додати, що процес встановлення GPS-трекерів у громадському транспорті ще триває. За прогнозами влади міста, рівняни матимуть змогу контролювати графік руху транспорту вже до кінця першого кварталу.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень