Хочуть змінити власника дороги до Білого озера на Рівненщині

Є проєкт рішення облради з цього приводу

У державну власність з місцевої хочуть передати дорогу Т-18-08 Зарічне - Борове - Стара Рафалівка - Полиці. 

Це дорога, яка веде до туристичної перлини Рівненщини - Білого озера, що у Вараському районі.  

 

Вона проходить через смт Зарічне, села Привітівка, Перекалля, Борове, Рудка, Більська Воля, Собіщиці, Стара Рафалівка, Суховоля, смт Рафалівка, село Полиці. 

Звернення до Держагентства автомобільних доріг України стосовно передачі у державну власність цієї дороги розгляне на одній з найближчих сесій Рівненська обласна рада. Ініціювала його обласний депутат з Вараша Олена Корень.

Нагадаємо, що

ця дорога - одна з найгірших в області вже багато років.

 

Особливо ділянка, яка пролягає через села Рудка та Більська Воля.  Це завжди були суцільні яма на ямі, до того ж глибоченні. На ділянках між такими ямами авто може застрягнути днищем і гойдатися, як на гойдалці. 

Її щорічно обіцяли ремонтувати попередні голови ОДА. І навіть бралися це робити. Але справу до кінця ще жодного разу не довели. 

Востаннє про ремонт цієї дороги говорили минулого тижня. Ми писали про це у публікації 17 км дороги до Білого озера відремонтують капітально.

Але знову ж таки цей капітальний ремонт

не стосуватиметься ділянки між селами Рудка та Більська Воля. А зачепить лише ділянку між Старою Рафалівкою і Рудкою, яку і так майже щороку ремонтують, тому вона у більш-менш проїзному стані. 

Радіо ТРЕК у Тelegram. Viber: 063 734 106 4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

Більше оголошень