Хочеш в Болгарію? Покажи сертифікат!

Інакше не впустять

Українці зобов'язані мати дійсний цифровий COVID-сертифікат ЄС про вакцинацію, про перенесення хвороби або про результати проведеного дослідження, або аналогічний документ, що містить ті самі дані, що й цифровий COVID-сертифікат ЄС, - повідомляє УНІАН з посиланням на Консульський відділ посольства України в Болгарії.

30 червня 2021 року було оновлено рішення Міністерства охорони здоров’я Республіки Болгарія, яким

з 1 до 31 липня 2021 року в’їзд до Болгарії здійснюватиметься згідно з оцінкою поширення COVID-19 у відповідних країнах за критеріями та розміщенням країн у кольорових зонах (зелена, помаранчева та червона).

Перелік країн за кольоровими зонами переглядатиметься принаймні раз на тиждень.

Усі особи, які прибувають з країн, що не входять до Євросоюзу, Європейської економічної зони, Швейцарської Конфедерації та не є у переліку країн червоної зони, вважаються такими, що в’їжджають з помаранчевих зон, і допускатимуться на територію країни лише після пред’явлення дійсного цифрового COVID-сертифікату ЄС.  

Дітям до 12 років дозволено в’їжджати в Болгарію без надання цього документу.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень