Хочеш в Болгарію? Покажи сертифікат!

Інакше не впустять

Українці зобов'язані мати дійсний цифровий COVID-сертифікат ЄС про вакцинацію, про перенесення хвороби або про результати проведеного дослідження, або аналогічний документ, що містить ті самі дані, що й цифровий COVID-сертифікат ЄС, - повідомляє УНІАН з посиланням на Консульський відділ посольства України в Болгарії.

30 червня 2021 року було оновлено рішення Міністерства охорони здоров’я Республіки Болгарія, яким

з 1 до 31 липня 2021 року в’їзд до Болгарії здійснюватиметься згідно з оцінкою поширення COVID-19 у відповідних країнах за критеріями та розміщенням країн у кольорових зонах (зелена, помаранчева та червона).

Перелік країн за кольоровими зонами переглядатиметься принаймні раз на тиждень.

Усі особи, які прибувають з країн, що не входять до Євросоюзу, Європейської економічної зони, Швейцарської Конфедерації та не є у переліку країн червоної зони, вважаються такими, що в’їжджають з помаранчевих зон, і допускатимуться на територію країни лише після пред’явлення дійсного цифрового COVID-сертифікату ЄС.  

Дітям до 12 років дозволено в’їжджати в Болгарію без надання цього документу.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Світлана Федас

Світлана Федас

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень