Хмельницька АЕС отримала відзнаку від Залужного

Гендиректор підприємства отримав почесний знак «За сприяння війську»

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний нагородив колектив Хмельницької АЕС. Почесний знак «За сприяння війську» отримав генеральний директор ВП ХАЕС Андрій Козюра.

Це нагорода всього колективу Хмельницької АЕС та окремих підрозділів. Про все розповімо після Перемоги» та подякував усім, хто долучається до допомоги Силам Оборони України, - каже Андрій Козюра.

Колектив атомників з 2014 року допомагає захисникам.

Від початку повномасштабного вторгнення персонал енергопідприємства перерахував на спецрахунок ЗСУ понад 138 млн грн власних коштів.

Працівники ХАЕС проводять благодійні збори, купують необхідні засоби та обладнання для військових підрозділів.

Відзнаку «За сприяння війську» отримують працівники Збройних сил України та інші особи за значний особистий внесок у справу розбудови й розвитку Збройних сил України, зміцнення співробітництва у військовій, соціальній та інших сферах життєдіяльності ЗСУ.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень