Хлопчик-фантазер, який намагався перетнути кордон, навчається у спецшколі

Покинув дім він уперше

Напередодні ми повідомляли про 11-річного хлопчика, який йшов залізничними коліями у бік кордону з Білоруссю. У неділю по обіді його затримали прикордонники.

Хлопчина розповів їм, що разом з батьком приїхав з-за кордону закупитися продуктами. За його словами, батько вже поїхав назад до Білорусі, а він сам – не встиг на поїзд, тож вирішив повернутися додому пішки.

Дещо пізніше з’ясувалося, що школяр вигадує і сам він – з Рівненщини. Правоохоронці повернули його матері, яка проживає у с. Смородськ Дубровицького району.

В обласному управлінні поліції нам розповіли, що

хлопчик навчається у Чудельській спецшколі-інтернаті для дітей з затримкою психічного розвитку. Втім зараз у навчальному закладі осінні канікули, тож учень мав бути вдома.

До слова, раніше за ним таких витівок не помічали і домівку хлопець покинув вперше.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень