Хліб купуватимемо за кордоном: аграрії вже продають врожай пшениці 2022 року

Повторюється ситуація минулого року

Українські аграрії вже активно продають врожай зернових 2022 року, який ще не вродив. Тож зерна для внутрішніх потреб цього року може й не залишитись.

Через це існує загроза того, що наприкінці року та у 2023 Україна буде купувати хліб за кордоном або сировину для нього, повідомляє Today.ua.

Зараз повторюється ситуація минулого року, коли влада не подбала про закупівлю зерна в Аграрний фонд або у Держрезерв. А сільгоспвиробники, користуючись привабливими цінами на зовнішньому ринку, повивозили зібране зерно на продаж.

 

Так, зібравши торік дуже непоганий врожай зернових, Україна фактично залишилась майже без власної сировини. І тепер наші виробники вже прицінюються до закордонного борошна, яке, ймовірно, виготовлене з нашого зерна. Однак тепер нам його вже продають утридорога.

Схожа ситуація повторюється і цього року. Українські агровиробники продають на зовнішніх ринках врожай пшениці 2022 року, який ще й не виріс. Отже, засіки й цього року можуть залишитись порожніми або напівпорожніми.

За найбільш привабливими зараз цінами продають такі культури:

  • пшениця по 265-275 доларів за тону, яку постачатимуть покупцям у серпні;
  • кукурудза по 240 доларів за тону, яку мають віддати у грудні;
  • ріпак по 615 доларі за тону, який віддадуть у серпні.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень