Хід війни в Україні кардинально зміниться: названа дата

Переломний момент буде зовсім скоро, запевняє астролог Дмитро Урантус

У квітні зміни у військово-політичній ситуації в Україні обов'язково будуть зміни. У цьому переконує астролог Дмитро Урантус. Каже, після 15-16 квітня хід війни росії проти України може змінитися остаточно.

Але до цієї дати повертатися у деякі міста людям усе ще небезпечно. Йдеться, зокрема, і про Харків.

Астролог каже, що у квітні в Москві повинні початися якісь руйнівні політичні процеси, а їхній підсумок проявиться вже у серпні цього року.

– Наступний молодик відбудеться 30 квітня при точному з'єднанні Венери і Юпітера в Рибах, що дає надію на укладення якогось мирного договору протягом травня або на активність міжнародних миротворчих сил, – зазначив Урантус.

За його словами, молодик 30 квітня повністю протилежний за сенсом і енергетикою до події 1 квітня, тож зміни у військово-політичній ситуації в Україні будуть обов'язково.

Джерело: УНІАН

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень