Хибне повідомлення про мінування: у мерії звернулись до батьків школярів 

Школи перевіряли до ночі

Рівненські школярі повертаються за парти. Повідомлення про замінування було хибним! Про це у соцмережах повідомив мер Рівного Олександр Третяк. 

До слова, на дистанційному навчанні перебувають учні 15-ї школи, а учні 25-ї школи, біля якої стався порив теплотраси, теж сьогодні вдома. 

Нагадуємо, що 20 січня на електронну пошту ГУ НП у Рівненській області надійшло повідомлення про замінування усіх шкіл Рівного.

Учнів та працівників одразу евакуювали. У навчальні заклади викликали працівників вибухотехнічної служби та кінологів.

За результатами обстеження усіх рівненських шкіл, вибухонебезпечних предметів не виявили. 

 

Офіційно цей інцидент не коментували ані представники ДСНС, ані представники МВС. Зазначимо, що подібні ситуації упродовж тижня ставалися у різних обласних центрах країни. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень