Хай би їхав на росію: СБУ знайшла у Рівному фаната «совка» (ФОТО)

Ну дуже скучив за срср

У Рівному СБУ знайшла прихильника комунізму. 

Відомо, що 49-річний рівнянин із 2017 року вів сторінку «В Контакте», де проводив активну інформаційну діяльність  - публічно поширював комуністичну символіку та лозунги срср.

За фактом виготовлення, поширення, а також публічного використання символіки комуністичного націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів за частиною 1 статті 436-1 Кримінального кодексу України слідчі Рівненського РУП розпочали досудове розслідування.

Триває досудове розслідування. У чоловіка провели обшук - вилучили ноутбук та мобільний телефон.

Чоловікові може загрожувати позбавлення волі із конфіскацією майна.

Джерело: Відділ комунікації поліції в Рівненській області 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень