Хапав за груди, ліз під одяг: на Тернопільщині вчитель музики роками розбещував школярок

Втім йому все сходило з рук, оскільки завучем навчального закладу працює його дружина

У невеликому селі Вербів Тернопільської області розгорівся скандал. Учитель музики чіплявся до дівчат із 6 і 7 класів: міг хапати їх за груди, засовувати руку під одяг і навіть притискати до себе й цілувати в губи. Звісно, робив це тоді, коли діти залишалися наодинці з ним.

Про це випадково дізналася мама однієї зі школярок. Дочка поскаржилася подрузі, що не хоче ходити в школу через цього педагога. Зі свого боку та розповіла про це своїм батькам, які й повідомили мамі дівчинки. Пізніше з'ясувалося, що вчитель чіпляється й до інших дітей.

Про те, що вчитель музики неадекватний у цьому плані, знали давно. Але діти не хотіли зізнаватися своїм батькам, соромилися. 

 

Моя родичка вчилася в цій школі, й коли в ЗМІ з'явилися повідомлення, що за вчителя взялася прокуратура, вона розповіла, що займається він цим давно.

 

Начебто жартома притисне дівчинку до себе, схопить за груди. Деякі огризались, інші намагалися взагалі з ним не зустрічатися.

 

На нього скаржилися, але розумієте, адже він родич завуча школи, тому його завжди прикривали, – розповіла одна з мешканок цього села.

Справа стала серйозною після того, як батьки дівчаток звернулися в прокуратуру й поліцію.

Директор школи довів до мого відома, що приходила поліція щодо цього випадку. Я доручила директору провести внутрішнє розслідування й доповісти про результати.

 

Але зараз така ситуація, що він у лікарні з коронавірусом, у реанімації.

 

Тому я поки нічого не можу з'ясувати, – сказала Наталія Бідула, начальник відділу освіти Нараївської громади, якій і підпорядковується це село.

У відділі освіти Тернопільської обласної державної адміністрації вперше про інцидент в селі Вербів нібито почули від журналістів.

Сам викладач музики написав заяву про звільнення з навчального закладу. І хоч поки що залишається без роботи, проте продовжує спокійно жити в селі.

Деякі просто жаліють його дружину, яка працює завучем у школі. Він звільнився і всі заспокоїлися.

 

Але цілком імовірно, що він пізніше влаштується працювати в іншому навчальному закладі, і буде займатися тим самим, будуть страждати інші діти, – припускає місцева жителька.

За рішенням суду цією справою зараз займається Бережанська окружна прокуратура.

Джерело:  OBOZREVATEL

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень