Хакери Anonymous зламали росіянцям Яндекс Навігатор: тепер там голос Леся Подерв’янського (ВІДЕО)

Вчить їх життю

Хакери із групи Anonymous зламали популярний у Росії сервіс Яндекс.Навігатор.

В результаті атаки видалено доступ до всіх клієнтських пристроїв з встановленим застосунком, де були видалені всі версії голосових коментарів. Замість них було встановлено новий модуль голосових коментарів сервісу, зібраний з авторських п’єс Леся Подерв’янського, озвучених автором.

Про це повідомляє видання Gagadget.com.

Митець відомий не лише своїм артистизмом при читанні п’єс та величезною кількістю матюків, що автор використовує у своїх творах.

Подерв’янський також є чудовим художником та оригінальним мислителем

Група Anonymous відома тим, що виступає проти корпорацій та урядів, які, на їхню думку, «втручаються в інтернет» і вважають, що інтернет має бути відкритим і вільним для всіх. Їх девіз

«We are Anonymous. We are Legion. We do not forgive. We do not forget. Expect us» (Ми — Анонімус. Ми — Легіон. Ми не прощаємо. Ми не забуваємо. Чекайте на нас).

Anonymous беруть активну участь у кібервійні України з росією, виступаючи на боці України. Наприклад, вони вже знищили 65 терабайт даних «Росавіації» без можливості відновлення, зламали сервери Nestle, що відмовляється піти з російського ринку і злили в мережу 10 гігабайт їх даних.

Також вони зламували сайти інших державних структур країни агресора – сайти ФСБ, Росатому і центру керування супутниками Роскосмосу.

Лесь Подерв’янський (справжнє ім’я Олександр Сергійович Подерв’янський) — український художник, драматург та прозаїк, народився 1952 року в Києві. Широку популярність, популярність і всенародне кохання набув завдяки своїм п’єсам, що містять неполіткоректну та обсценну лексику, які поширювалися з 80-х років минулого століття ще на магнітофонних записах.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Костя Культреґер

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень