Хахльов – більше не президент «Вереса»

Клуб тепер очолює львів’янин

Як повідомила інформаційна служба народного клубу «Верес», відсьогодні у структурі клубу відбулись кадрові зміни. Замість Олексія Хахльова посаду президента обійматиме Богдан Копитко. 

Він, нагадаємо,  є власником «Львівського холодокомбінату», який був генеральним спонсором «Вереса» з 2015 року, коли червоно-чорні почали свої виступи у другій професійній футбольній лізі.

У 2017-му Богдан Копитко став співзасновником ТОВариства «Футбольний клуб «Верес» та почесним президентом клубу.

Олексій Хахльов, коментуючи цю новину, написав у Фейсбук:

Заявляю про можливий конфлікт інтересів стосовно суміщення роботи в керівництві футбольного клубу та органах, які організовують проведення змагань (Федерації футболу України та Федерації футболу Рівненської області). Зважаючи на вищевказане інформую, що я не є більше президентом ТОВ «Футбольний клуб «Верес» Рівне».
Разом - ми сила!

В той же час, відповідаючи на питання вболівальників, Олексій Хахльов зазначив, що залишається керівником Громадської спілки «Рівненський футбольний клуб «Верес-Рівне».

 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень