![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Міські обранці Рівного вже готові йти на поступки забудовникам, але у декого є умови щодо надання дозволів на приватизацію.
Дольовики забудови ділянки в районі вулиць Макарова-Пржевальського прийшли на сьогоднішню сесію міськради Рівного з плакатами. Вони вимагають приватизації ділянок, відведених їм під забудову. Кажуть, що заплатили гроші за комунікації і нині щомісяця за землю платять орендну плату.
Міський голова Рівного Володимир Хомко їх підтримує:
- Вони за комунікації масиву заплатили по 300 тисяч гривень - найбільше у місті. Я платив 200 тисяч. Все самі зробили за свої гроші. Раз їм дали землю - нема іншого рішення, ніж надання дозволів на приватизацію. Там їхня нерухомість і ви її звідти не заберете. Вони вклали кошти у комунікації і платять за оренду ділянок. І не дозволити їм приватизацію ділянок - це несправедливо.
Депутат Людмила Туровська підтримала міського голову.
Раніше казали, що угоди про дольову участь у будівництві у цих людей фальшиві. Але суд встановив, що вони дійсні. Тому пропоную винести це питання на розгляд наступної сесії і вретші підтримати людей.
Про свою підтримку дольовиків почали заявляти й інші депутати. Але голова фракції Радикальної партії Роман Стасюк заявив, що голосуватиме за умови, що голосування по кожній ділянці відбуватиметься окремо, а не пакетом. На це дольовики відреагували криком: "Ганьба!"
Врешті, таки міськрада вирішила розглянути це питання на наступній сесії.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК