Г'ю Лорі отримав зірку на Алеї Слави Голлівуду

[media=72538]

57-річний актор, який здобув широку популярність завдяки своїй ролі доктора Хауса в однойменному серіалі, 25 жовтня отримав власну зірку на Алеї Слави в Голлівуді.

Про отримання зірки актор оголосив буквально за добу до події - 24 жовтня в своєму Twitter. «Я не знаю, як сказати про це, крім як просто повідомити: я отримую цього вівторка, 25 жовтня о 11:30, зірку на голлівудській Алеї Слави», - написав Лорі.

[media=72539]

Окрім Г'ю, цього разу зірок на Алеї Слави також удостоєні актори Райян Рейнольдс, Єва Лонгорія і Кріс Претт, а також Марк Руффало, Емі Адамс, Двейн Джонсон і Голді Хоун, модель і телеведуча Тайра Бенкс, автор «Ночі живих мерців» і режисер Джордж Ромеро, співачка Селена (вбита в 1995 році), музиканти Айс К'юб, Джон Ледженд і група N'Sync. Урочисті церемонії за їх участю заплановані на наступний рік.

Треба сказати, що, крім акторської роботи, Лорі пише і виконує музику: він записав альбом блюзових пісень Let Them Talk, а в 2013 році випустив продовження цієї платівки - Did not It Rain. З недавніх пір Г'ю Лорі знову можна побачити в ролі лікаря - на цей раз відеосервіс Hulu показує серіал «Доктор Шанс», де Лорі грає психоневролога.

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Знайдено гаманець

На вулиці 16 Липня знайдено жіночий гаманець темного кольору. Власницю, ймовірно, звати Айлін

Більше оголошень