Гвардія наступу: Хто подає заявки та які зарплати обіцяють бійцям
Відповіли у МВС
Міністерство внутрішніх справ НЕ буде оприлюднювати списки рядових бійців Гвардії наступу.
Про це повідомив профільний міністр Ігор Клименко в інтерв’ю Укрінформу.
Хто подає заявки
За його словами, наразі вже зареєстровано 23 тисячі заявок охочих вступити до бригад.
- У нас уже зареєстровано понад 23 тисячі заявок. Інформація щодо більш як 35 тисяч заявок, яка була розповсюджена, є недостатньо точною, бо у кількість 35 тисяч входить і кількість наданих консультацій. Чистих заявок у нас — понад 23 тисячі, — зазначив Клименко.
За словами міністра, близько 5 відсотків від усіх заявок надійшли від жінок. Відомо також, що іноземців до бригад «Гвардії наступу» вирішили не записувати.
- Весь особовий склад, насамперед розвідка, штурмові підрозділи – це люди, які на час війни будуть надзвичайно закриті від надання інформації широкому загалу... У різних підрозділах співвідношення (людей із системи МВС і добровольців) різне – і 40 відсотків людей із системи, і 35, і 45. Це стає зрозумілим під час формування цих підрозділів.
Звичайно, вже є ті новобранці, які були прийняті і проходять службу, проходять відповідну підготовку. Це – тисячі людей, але більш точні цифри не можу називати. Але вони вже зараз отримують форму, екіпіровку і виїжджають на полігон для проведення навчання", – заявив Клименко.
Яку зарплату обіцяють бійцям
Відомо, що «мінімалка» зараз у місці постійної дислокації — на рівні від 25 тисяч гривень. Далі це буде визначатися районом перебування конкретної людини й веденням бойових дій.
Він зазначив, що дана сума є базовою, а виплати по факту будуть визначатися залежно від району перебування особи та характеру бойових дій.
- Тобто ця сума - це база. Але, наприклад, якщо говорити про громадянина, який був майором, то він одразу отримає пару тисяч за звання, - сказав Клименко.
Крім того, зарплату бійців буде визначати й посада, на якій вони перебувають.
Радіо Трек: НОВИНИ