Гурт «Мері» випустив довгоочікуваний кліп

На пісню «Чому болиш»

Про завершення створення відео лідер гурту «Мері» Віктор Винник розповідав Радіо Трек минулого понеділка, коли презентував свою книгу «90/60/90» у Рівному.

Між тим пісня «Чому болиш» має дуже цікаву історію. Розповідає Віктор Винник:

Нещодавно я переслуховував деякі старі записи і, не зважаючи на велику кількість нового матеріалу, вирішив повернутися до цієї пісні. Оновлене життя вона отримала завдяки співпраці з молодим львівським саунд-продюсером Романом Микульським, якою я залишився надзвичайно задоволений. Якщо чесно, то я уявляв собі фінальний результат дещо інакшим, але такий варіант також видається мені дуже цікавим, оскільки у пісню було додано дещо по-справжньому нове. Ця композиція майже 20 років чекала свого часу, але тепер ви можете почути її і самі для себе вирішити чи варто було стільки чекати.

І якщо пісня була написана у далекому 1998 році, то кліп до пісні з’явився лише у червні 2017.

 «Мері» вичікувати більш слушного часу для прем’єри:

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень