Грузія та Азербайджан заявили про помилку на Євробаченні з балами для України

Кажуть: давали геть не такі оцінки

Журі Азербайджану та Грузії на міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення-2022» заявили про помилку з балами для України.

Гурту Kalush Orchestra вони, мовляв, дали максимальну оцінку – 12, але представники конкурсу оголосили зовсім інші бали.

Про це повідомив громадський мовник Грузії та азербайджанський портал «1news». Зазначається, що причини помилки зараз з’ясовують.

Так, у Грузії заявили, що національне журі поставило найвищу оцінку – перше місце Україні, що означає 12 балів. Це підтверджує нотаріально засвідчений документ, надісланий організаторам конкурсу «Євробачення».

 

А от на таблиці з балами, оприлюдненою організаторами конкурсу, Україна отримала всього 6 балів, а перше місце (тобто 12 балів) віддали Великій Британії.

Аналогічна ситуація виникла і з балами Азербайджану. Коли черга дійшла до цієї країни, було заявлено, що через технічні неполадки результати оголошуватиме не телеведуча Нармін Салманова, а представник Європейського мовного союзу.

І тоді Україні також дали 6 балів.

Одразу після завершення конкурсу у прямому ефірі ITV продовжилася програма «Sabaha saxlamayaq», в якій обговорювалися результати – Нармін Салманова заявила, що була здивована, побачивши на екрані таблицю з результатами голосування Азербайджану, адже вона не відповідала дійсності. Каже, журі віддало 12 балів Україні, а не Великобританії (а мало бути навпаки), уточнивши, що жодних технічних проблем з виходом в ефір на Європу канал не мав – за словами Салманової, вже розпочато розгляд з цього питання.

Зазначимо, що за результатами голосування журі представники України – гурт Kalush Orchestra – зайняв четверте місце з результатом 192 бали. Перемогу у конкурсі, за оцінками журі, здобула Великобританія.

Від глядачів Kalush Orchestra отримали 439 балів (це абсолютний рекорд), тим самим збільшивши свій результат до 631 балу

Так гурт переміг у конкурсі Євробачення-2022

Джерело: obozrevatel

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень