Група крові впливає на життя: у чому ваша особливість

Встановлено зв'язок не тільки між фізіологічними особливостями, але й поведінкою

1 група

Носії першої групи вважаються більш привабливими для протилежної статі, мають творчі здібності та меншу ймовірність страждати на хворобу Альцгеймера. Також вони схильні до довголіття.

2 група

Люди з другою групою крові попри те, що доволі рано старіють, зазвичай мають довге життя. У них добре розвинене критичне мислення, цінують час на самоті і читання книг у дитинстві.

3 група

Власники третьої групи крові зазвичай виглядають молодшими за свій вік і, ймовірно, краще справляються зі стресом. Вони потребують більшої уваги та підтримки з боку батьків чи в шлюбі. 

4 група

Носії четвертої групи крові успішні в спорті, витривалі, але схильні до збоїв у здоров'ї. У дитинстві вони слухняні та романтичні, виявляють практичність, що сприяє зміцненню сімейних стосунків.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

Більше оголошень