Гроші можна виводити у готівку: нові корисні послуги з’явилися в «Дії» (ВІДЕО)

Скористатися ними уже можуть ВПО

У додатку «Дія» з'явилася комплексна послуга для внутрішньо переміщених осіб (ВПО): тепер можна не лише оформити такий статус, а й отримати виплати від держави. А це, нагадаємо, 2 000 грн/міс. на дорослого і 3 000 грн/міс. - на дитину.

Аби скористатися новою функцією, потрібно просто оновити застосунок  до останньої версії, повідомив очільник Мінцифри Михайло Федоров.

Міністр додав, що виплати можна отримати на картку єПідримка й витратити на будь-які потреби, у т.ч., знімаючи гроші з картки і переводячи їх у готівку.

Послуга у додатку «Дія» стосується лише тих, хто зараз перебуває в Україні і досі не мав статусу ВПО. Трохи пізніше з'явиться можливість оформити послугу для всіх переселенців з України, — каже Федоров.

Фотоколаж - Сегодня
Фотоколаж - Сегодня

Як ВПО отримати послуги в додатку «Дія»

 1. Зайдіть в «Дію» і натисніть «Послуги» — «Отримати статус ВПО».
 2. Вкажіть поточне розташування, підтвердьте геолокацію та натисніть «Продовжити». Увімкнути геолокацію потрібно лише раз.
 3. Якщо є дитина, можна отримати статус переселенця і для неї — свідоцтво про народження «підтягнеться» в «Дію» автоматично або ж його можна додати вручну.
 4. Якщо дітей немає, натискайте «Зареєструватися без дітей».
 5. Виберіть картку єПідримка, щоб отримати фінансову допомогу.
 6. Вкажіть, яка допомога вам необхідна (потреби у медичному обслуговуванні, освіті чи гуманітарці) та залиште свої контактні дані. Щойно з'явиться можливість допомогти, з вами зв'яжуться представники соцзахисту.

Довідка ВПО з'явиться в «Дії» поруч з іншими цифровими документами. Кошти надійдуть на картку єПідтримка.

Як отримати картку єПідтримка

Список банків, які беруть участь у програмі той самий, що був і при виплаті 1000 грн за вакцинацію та «військових» 6500 грн. Це:

 • Monobank,
 • Альфа-банк,
 • ПриватБанк,
 • А-Банк,
 • Ощадбанк,
 • Укргазбанк,
 • Raiffeisen Bank,
 • «Схід»,
 • IdeaBank,
 • izibank,
 • ПУМБ.

Для створення картки потрібно зайти до програми обраного банку. У меню «Відкрити карту» буде пункт «єПідтримка».

Гроші зберігатимуться у банку, який ви оберете. При цьому немає значення, чи маєте ви у цьому банку якийсь рахунок.

Розплачуватися такою карткою можна через онлайн-сервіси, а також за допомогою Google Pay та Apple Pay, якщо смартфон має функцію NFC.

Крім того, допомогу ВПО не забороняється переводити на інші карти або виводити у готівку. Витрачати гроші можна на будь-які потреби — обмежень, які запроваджувалися для «ковідної тисячі», немає.

Джерело: ФАКТИ

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень