Гриба-велетня знайшли на Рівненщині: Як виглядає диво-знахідка (ФОТО)

Такі знаходять часто

Гриба вагою майже два кілограми знайшли на Рівненщині.  

Рекордсмен цьогорічного грибного сезону виріс у лісі біля села Дібрівськ Вараського району. Світлиною велетня, який заважив 1 670 г, поділилися у мережі.  

Нагадаємо, минулого тижня гриба вагою понад кілограм «вполювала» жителька Сарненщини.

Ще два гриби, які заважили два кілограми знайшли в одному із лісів біля Шепетівки, що на Хмельниччині. Світлиною грибів любителька «тихого полювання» поділилася в групі Гриби у мережі.

Варто зауважити, що цього року на Рівненщині й навіть у сусідніх регіонах часто знаходять гриби-гіганти. Науковці пов’язують це із кліматичними змінами. Вони пояснюють, що на погодні зміни гриби можуть реагувати неоднозначно, зокрема йти у ріст.  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Більше оголошень