Греко-католики переходять на святкування Різдва 25 грудня

Про поступовий перехід на григоріанський календар оголосили греко-католики у Польщі

Відповідно до рішення синоду УГКЦ в Польщі, греко-католицька церква планує поступовий перехід на григоріанський календар.

Рішення ухвалили у Перемишлянсько-Варшавській митрополії УГКЦ, яка опікується всіма українськими греко-католиками в Польщі.

Йдеться про те, що у червні-липні 2023 року правлячий єпископ кожної єпархії своїм декретом надасть згоду парафії, яка про це буде просити, на святкування нерухомих свят за григоріанським календарем, вiд початку iндикта – 1 вересня 2023 року.

Якщо настоятель здійснює опіку більше, ніж над однією парафією, у них повинна бути однакова календарна дисципліна.

На те, аби дізнатись про думки парафії, він має 6 місяців

У червні-липні 2023 року правлячий єпископ кожної єпархії своїм декретом надасть згоду парафії, яка про це буде просити, на святкування нерухомих свят за григоріанським календарем, від початку індикта (1 вересня) 2023 року.

Рухомі свята відзначатимуть і надалі за юліанським календарем. Основним святом серед них є Великдень. Цим самим буде підкреслена духовна єдність УГКЦ в Польщі з Материнською Церквою Києва та іншими Церквами східної традиції.

Джерело: Ukrayina.pl

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень