«Гра в кальмара»: Другий сезон буде!

У нових епізодах ми дізнаємося більше про ведучого гри

Автор сценарію та режисер серіалу «Гра в кальмара» Хван Дон-Хек підтвердив, що у проєкту з'явиться продовження. Про це шоураннер розповів в інтерв'ю для Associated Press:

Було стільки прохань та стільки позитивних відгуків, люди говорили, що хочуть побачити другий сезон… Я відчуваю, що в мене майже не лишилося вибору! І новий сезон справді буде! У мене в голові він уже є, і зараз я планую все.

 

Хван і раніше казав, що має ідеї для продовження серіалу, але тоді він все ще вів переговори з Netflix. У нових епізодах шоураннер хоче зосередитися на ведучому гри, але обіцяє повернути й інших персонажів, зокрема головного героя Кі Хуна.

Останній, за словами режисера, «повернеться та зробить дещо для всього світу».

Поки що йде робота над сценарієм, тому ще рано говорити про приблизну дату прем'єри епізодів.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень