ТОП-5 рівненських готелів, в яких дозволено проживання з домашніми тваринами

За матеріалами сайту booking.com ми підготували рейтинг готелів Рівненщини, де можна проживати з кішкою, папугою або собакою

Готель "Optima Rivne" 

вул.Словацького, 9

Дозволяється розміщення з домашніми тваринами. Але може стягуватись за це додаткова плата. Вартість проживання за одну добу стартує від 748 грн.

Готель "MelRose"  

вул.Костромська, 59

Розміщення з домашніми тваринами можливе за попереднім запитом. Може стягуватись додаткова плата. Вартість проживання за 1 добу стартує від 560 грн.

Готель "Підкова"

вул.Івана Підкови, 17 а

Дозволяється розміщення з домашніми тваринами за попереднім запитом. Вартість проживання за одну добу статрує від 510 грн.

Готель "Швейцарія"

с.Обарів, вул. Соборна, 51

Розміщення з домашніми тваринами можливе за попереднім запитом. Може стягуватись додаткова плата. Вартість проживання за одну добу від 540 грн.

Готель "Оазис М"

с.Бабин, вул.Незалежності, 53 б 

Розміщення з домашніми тваринами можливе за попереднім запитом. Може стягуватись додаткова плата.Вартість проживання за добу від 440 грн.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень