ON-LINE

Гороскоп на 18 серпня

субота, 17 серпня 2019

ОВНИ

Цього дня не варто думати, що ви є центром Всесвіту. Знайте собі ціну, але не забувайте, що є й інші люди. Спробуйте навчитися віддавати більше, ніж отримуєте.   

ТЕЛЬЦІ

Все буде крутитися навколо вас. Ваша сила більша, ніж будь-коли і продовжує рости. Зробіть усе можливе, щоб виділитися з натовпу і справити на всіх незабутнє враження.

БЛИЗНЮКИ

Немає нічого, що ви не могли б зробити, озброївшись терпінням і послідовністю. Інші люди домоглися успіху неймовірними зусиллями, але вам не потрібно цього робити, щоб домогтися бажаного.

РАКИ

Якщо цього дня ви працюєте, то вам буде набагато легше, ніж зазвичай, співпрацювати з іншими людьми. Ви схильні витрачати багато часу на непотрібні роздуми. Спробуйте відмовитися від цієї звички.

ЛЕВИ

Ви вмієте виявляти неупередженість і дивитися на ситуацію з різних точок зору. Це робить вас безцінним союзником і прекрасним другом. Ця риса характеру стане у пригоді вам цього дня.

ДІВИ

Ви можете бути дуже переконливими у всьому, що говорите. Зараз у вас дуже багато енергії, тому цим потрібно скористатися.

ТЕРЕЗИ

Навіть якщо ви впритул наблизилися до фінішу, це ще не перемога. Потрібно зробити останній ривок, щоб отримати бажане. І цього дня у вас будуть на це сили.

СКОРПІОНИ

У вас все ще є деякі застарілі ідеї та звички, які тягнуть вас назад. Цього дня це може спричинити конфліктну ситуацію. Дивіться на життя з оптимізмом і не бійтеся нового.

СТРІЛЬЦІ

Дуже скоро ваш розум переорієнтується на досягнення мети, а цей день призначений для того, щоб просто насолоджуватися життям. Хоча ви вже маєте чітке уявлення про те, в якому напрямку хочете рухатися та що змінити у своєму житті, не намагайтеся якнайшвидше це зробити.

КОЗЕРОГИ

У когось із близьких вам людей зараз перехідний етап і емоції можуть бути дуже бурхливими, тому намагайтеся дати цим людям більше простору, щоб вони у всьому розібралися. Крім того, у вашому житті дуже багато некерованої енергії, тому потрібно уникати конфліктів.

ВОДОЛІЇ

Ви зможете самостійно обирати собі настрій. Якщо ви готові брати активну участь у якійсь справі, то починайте це робити вже цього дня. Крім того, якщо ви думатимете про роботу, то зможете відволіктися від особистих переживань.

РИБИ

Цього дня намагайтеся не надто глибоко занурюватися у власні думки. Важливо зберігати відкритість для спілкування з людьми та нових знайомств.

Теги: гороскоп

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Зник Папуга

    Сьогодні в районі села Біла Криниця зник ручний папуга сірого кольору з червоним хвостом,...
  • Втрачено сумку та гаманець з документами

    Напередодні ввечері з автомобіля, що стояв біля приймального відділення дитячої лікарні на...
  • Зник Йорк

    У районі Глибокої, приватний сектор між Текстильником та Гаражами загубилася собака породи...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного