Горіла багатоповерхівка на Рівненщині (ФОТО)

Пожежу помітили близько 2 год тому

Пожежа виникла у четвер, 22 червня, у багатоповерхівці у місті Костопіль, на вулиці 8 Березня. Про неї близько 14 год повідомили телефоном рятувальникам.

Загорілася одна з квартир на 5 поверсі. Через це був сильний дим, що загрожував мешканцям будинку. Тож їх, а це 26 осіб, евакуювали.

 

А у квартирі, де виникла пожежа, рятувальники виявили 58-річного власника помешкання. Його винесли на вулицю і передали медикам швидкої допомоги.

Менш як за годину після виклику вогонь вдалося повністю загасити. Ніхто у пожежі не загинув і не постраждав.

Лишень вигоріла кімната площею 20 кв. м у квартирі, де виникла пожежа, і речі у ній.

Що стало причиною загорання – ще не з’ясували.

Джерело: Головне управління ДСНС Рівненщини

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Теги: Пожежа
Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень