Голуб залетів на ваш балкон: що це означає

Народні прикмети

Народна мудрість говорить, що птахи є провісниками якихось новин і послань. Якими виявляться ці звістки, буде залежати від поведінки пернатого, інформує Ukr.Media.

Погані прикмети

  • якщо голуби залетіли на балкон до сімейної пари і почали сварку, то незабаром слід чекати на сварку. Якщо птахи разом полетять, то сварка буде нетривалою, а якщо порізно — помиритися буде складно;
  • голуб, який безперервно воркує, говорить про те, що незабаром з'являться неприємності і проблеми у родині;
  • коли голуб стукає у вікно, то слід чекати на те, що хтось із близьких людей захворіє;
  • якщо біля вікна хворої людини літає голуб, то незабаром ця людина помре;
  • білий голуб стукає у вікно дівчини до неприємних подій;
  • якщо у будинок потрапив чорний голуб, то хтось із рідних незабаром помре.

Гарні прикмети

Попри погані, є ще й гарні прикмети, які пов'язані з голубом. Раніше голубів використовували для того, щоб передавати листи. Саме тому багато людей, коли бачать на своєму балконі голуба, тлумачать це як те, що незабаром з'являться якісь гарні новини.

Існує прикмета, згідно з якою голуб, що сидить на балконі, є душею покійного родича. Але лякатися не слід, тому що нічого поганого не трапиться. Таким чином померлий вирішив навідати своїх родичів. Часто душа в образі голуба може відвідувати тих людей, які часто згадують про покійного.

Голуб, що залетів на балкон, може захищати членів родини від недоброзичливців і неприємностей.

Побачити білого голуба на своєму балконі є особливим везінням, адже ці птахи несуть з собою позитивну енергетику і гармонію.

Дуже часто з появою голубів пов'язують приємні зміни в особистому житті. Голуб, який залетів до самотньої дівчини, обіцяє їй щасливі і тривалі відносини.

Коли птах заглядає у вікно, слід чекати на прихід гостей. Якщо ж за вікном багато голубів, то слід готуватися до гучної вечірки з великою кількістю гостей.

Що робити з голубом, який залетів на балкон

Якщо голуб голодний, то його потрібно нагодувати, оскільки він приносить добробут і гармонію у будинок. У разі неприємностей голуби намагаються попередити людину. Проганяти пташку не бажано, слід відчинити вікна на балконі, щоб вона самостійно полетіла.

Якщо ж голуб вирішив зробити гніздо на балконі, то не потрібно його турбувати. У тому випадку, якщо це спричиняє незручність, потрібно винести його у інше, більш зручне місце.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Більше оголошень