Головний поліцейський області візьме Гощанщину на особистий контроль (ФОТО)

Таким є результат відвідин начальником Головного управління Національної поліції в Рівненській області Валерієм Присяжнюком Гощі, де він провів прийом громадян

Поспілкуватися та обговорити нагальні проблеми до керівника поліції Рівненщини прийшли представники влади, військові та місцеві мешканці.

Голова Гощанської райдержадміністрації Юрій Ковальчук та очільник районної ради Олександр Поліщук, передусім, підняли питання недостатньої кількості дільничних інспекторів, адже досвідчених правоохоронців у районі не вистачає. 

На що Валерій Присяжнюк повідомив:

Ми збільшимо групи реагування патрульної поліції у районі. Розміщення камер відеоспостереження та цілодобова присутність поліції на вулицях району убезпечить громадян від нових злочинів та дозволить діяти на випередження.

Місцеві мешканці звертались до генерала поліції з питаннями та роз’ясненнями про хід розслідування кримінальних проваджень. Валерій Присяжнюк узяв усі факти на особистий контроль, пообіцяв особисто розібратися спільно зі слідчим управлінням та активізувати розслідування.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень