Головний біль може бути нестерпним. Незабаром Україну накриє магнітна буря

Вона триватиме три дні

Землю накриє магнітна буря. Вона триватиме три дні – 19, 20 та 21 лютого. Фахівці зауважують, що зміни геомагнітного поля Землі можуть відчути метеозалежні люди. Їхній стан здоров'я може погіршитися.

Для кого небезпечні магнітні бурі

Найбільш гостро вплив магнітних бур відчувають люди із захворюваннями серцево-судинної, нервової та дихальної системи, опорно-рухового апарату, маленькі діти, люди похилого віку, вагітні жінки.

У дні магнітних бур медики радять знизити фізичне та психоемоційне навантаження, повноцінно висипатися, гуляти на свіжому повітрі, виключити з раціону шкідливу їжу та уникати стресових ситуацій.

Краще у ці дні не вживати кави, газованих напоїв, а віддати перевагу трав'яному чаю.

Джерело: Meteoagent

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

Більше оголошень