Головна письменниця Рівненщини і "Пластилін": каву - за допомогу

Вона звернулася до читачів

Голова Спілки письменників Рівненщини Ірина Баковецька (на фото вгорі) через Фейсбук звернулася за допомогою. Адже створила нову книгу - прозову:

Ірина Баковецька 4 березень о 21:28 · Френди, френдеси та інші унікальні постаті!!!! Без вас не справляюся, тому прошу допомоги!!!

 

Дуже скоро український читацький простір зустріне народження моєї нової літературної витівки-детективний роман з елементами психологізму "Пластилін". Готувалася до його написання 32 роки)) Там все так закручено, пазлічно, хто знайомий з моєю поетичною творчістю-можете уявити, тільки в детективі ніде не можна вставити етно-заспівок))) З іншої сторони-все дуже просто: звичайне життя сучасного суспільства, де інакшість нарешті не осуджується, гірше-їй просто дають можливість божеволіти! Значить так, ви мусите це прочитати - я 32 роки цього чекаю!

 

Але перед цим прошу проголосувати за кращий варіант обкладинки. Перші три людини, які вгадають, якою вона буде після виходу в світ, отримають цю книгу в подарунок від видавництва Моноліт-Біз.

 

Отож до 12 березня чекаю ваших відгуків та пропозицій!!! Буду дуже вдячна! З мене кава...якось. 

Ось варіанти обкладинок:

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик Журналістка

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень