Головна письменниця Рівненщини і "Пластилін": каву - за допомогу

Вона звернулася до читачів

Голова Спілки письменників Рівненщини Ірина Баковецька (на фото вгорі) через Фейсбук звернулася за допомогою. Адже створила нову книгу - прозову:

Ірина Баковецька 4 березень о 21:28 · Френди, френдеси та інші унікальні постаті!!!! Без вас не справляюся, тому прошу допомоги!!!

 

Дуже скоро український читацький простір зустріне народження моєї нової літературної витівки-детективний роман з елементами психологізму "Пластилін". Готувалася до його написання 32 роки)) Там все так закручено, пазлічно, хто знайомий з моєю поетичною творчістю-можете уявити, тільки в детективі ніде не можна вставити етно-заспівок))) З іншої сторони-все дуже просто: звичайне життя сучасного суспільства, де інакшість нарешті не осуджується, гірше-їй просто дають можливість божеволіти! Значить так, ви мусите це прочитати - я 32 роки цього чекаю!

 

Але перед цим прошу проголосувати за кращий варіант обкладинки. Перші три людини, які вгадають, якою вона буде після виходу в світ, отримають цю книгу в подарунок від видавництва Моноліт-Біз.

 

Отож до 12 березня чекаю ваших відгуків та пропозицій!!! Буду дуже вдячна! З мене кава...якось. 

Ось варіанти обкладинок:

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Більше оголошень