Голова Рівненської ОВА повідомив наслідки «прильотів»: Всі спецслужби працюють над ліквідацією (ФОТО/ВІДЕО)

Інформації про жертв поки немає

Фото ілюстративне, з мережі
Фото ілюстративне, з мережі

Близько 19-30 на Рівненщину була здійснена ракетна атака. Попередньо, ракети прилетіли з «дружньої» Білорусі.

Там у небо підняли 5 винищувачів, повідомляє Білорускі Гаюн.

Щонайменше дві ракети наше ППО збило, але, на жаль, є і потрапляння.

 

Попередню, по Рівненщині було випущено 7 ракет.

Зокрема, у себе у телеграмі голова Рівненської ОВА Віталій Коваль повідомив таке:

Влучання в об'єкт військової інфраструктури на Сарненщині.

 

Попередньо без жертв. Всі на місці події.

Слухачі Радіо Трек з Сарненщини повідомили, що наразі у деяких населених пунктах немає електроенергії. Також люди передали свої відчуття:

Було щонайменше дві ракети!

 

Під час першого авіаудару була така потужна хвиля, що мене скинуло з дивана. Ми всі побігли ховатися у погріб.

 

І другий «приліт» ми відчули навіть під землею.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень