Як обрати президента рівнянину, який живе в іншому місті

Або працює за кордоном

Тимчасово змінити місце голосування без зміни виборчої адреси можуть рівняни, які живуть та працюють в інших містах. Для цього треба звернутись до відділу ведення держреєстру виборців за місцем фактичного проживання.

Мотивувальну заяву треба подати до 25 березня.

Які документи для цього потрібно, пояснила начальниця рівненського міського відділу ведення державного реєстру виборців Анна Зелінська:

Заява на тимчасову зміну місця голосування має бути вмотивована. Чи це буде копія права власності на придбане у місті житло, чи це буде довідка з роботи чи з місця навчання, це навіть може бути транспортний квиток. Цей перелік не є вичерпний, але якийсь документ має мотивувати вашу заяву.

За спрощеною процедурою, тобто тільки з паспортом, реєструватися можуть переселенці.

Загалом у міському відділі ведення державного реєстру виборців станом на початок березня зареєстрували 180 заяв про зміну місця голосування.

Люди які працюють за кордоном, можуть подати мотивувальну заяву (паспорт та довідку про місце роботи) у відділ ведення державного реєстру, де і допоможуть обрати виборчий округ.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень