Годувати лише двічі на день: ветеринари – про ризики, які чекають власників кішок

Не можна перегодовувати

Корм дорослим кішкам можна давати лише двічі на день, стверджують ветеринари. Дорослі кішки переважно стерилізовані. На жаль, ця процедура має побічний ефект – провокує зайву вагу. Це може спричинити ожиріння та діабету.

Знайте міру

Потрібно розраховувати добову норму харчування: дорослій кішці, яка важить 4 кілограми, знадобиться 50 грамів корму на добу. Тобто по 25 грамів вранці та ввечері.

Годування кошенят

Водночас кошенятам потрібно забезпечити цілодобовий доступ до корму. За перші 8 місяців життя кошенята проходять цикл, який людина проходить за 18 років, тож їм потрібне якісне харчування.

Вода

Питний режим дуже важливий для котів. Треба забезпечити вихованцю доступ до води, якщо ви годуєте сухим кормом, інакше це може створити загрозу для здоров'я того, кого ви приручили. Тому перш ніж лягти спати, переконайтеся, що в мисці кота є вода.

Джерело: Ukr.Media

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень