Годувати лише двічі на день: ветеринари – про ризики, які чекають власників кішок

Не можна перегодовувати

Корм дорослим кішкам можна давати лише двічі на день, стверджують ветеринари. Дорослі кішки переважно стерилізовані. На жаль, ця процедура має побічний ефект – провокує зайву вагу. Це може спричинити ожиріння та діабету.

Знайте міру

Потрібно розраховувати добову норму харчування: дорослій кішці, яка важить 4 кілограми, знадобиться 50 грамів корму на добу. Тобто по 25 грамів вранці та ввечері.

Годування кошенят

Водночас кошенятам потрібно забезпечити цілодобовий доступ до корму. За перші 8 місяців життя кошенята проходять цикл, який людина проходить за 18 років, тож їм потрібне якісне харчування.

Вода

Питний режим дуже важливий для котів. Треба забезпечити вихованцю доступ до води, якщо ви годуєте сухим кормом, інакше це може створити загрозу для здоров'я того, кого ви приручили. Тому перш ніж лягти спати, переконайтеся, що в мисці кота є вода.

Джерело: Ukr.Media

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Знайдено спанієля

В районі с. Велика Омеляна знайдено собаку породи спанієль. Тому, хто загубив улюбленця, прохання зателефонувати:      

Більше оголошень