Генпрокурор Венедиктова підписала Медведчуку підозру в Держзраді (ФОТО/ВІДЕО)

Кум Путіна нібито зник. В його домі – обшук

Генеральна прокурорка Ірина Венедіктова підписала повідомлення про підозру двом депутатам парламенту.

Про це йдеться в її заяві на Facebook.

Венедіктова не назвала повних імен, але написала про підозрюваних «М та К».

Джерело BBC News Україна в Офісі генпрокурора підтвердило, що йдеться саме про кума Володимира Путіна Віктора Медведчука та його соратника Тараса Козака, щодо яких нещодавно українська влада запровадила санкції.

Служба безпеки України проводить обшуки в будинку на вулиці Монтажників у Києві. ЗМІ зазначають, що за цією адресою розташований будинок одного з лідерів ОПЗЖ Віктора Медведчука.

Текст Венедиктової:

Інформую суспільство про те, що сьогодні я поставила свій підпис на повідомленнях про підозру двом народним депутатам українського Парламенту – М і К.

 

Ми з колегами із правоохоронних органів провели масу слідчих дій, отримали багато експертних висновків, в ході досудового розслідування допитали цінних свідків. Робота велась ефективно, ми робили все можливе, щоб інформація залишалась у вакуумі.

У будинку, де проводяться обшуки, Віктор Медведчук, начебто, мешкає зараз з родиною, бо в основному будинку в Пущі-Водиці проходить ремонт

За результатами вивчення зібраних матеріалів справи, я дійшла висновку про необхідність взяти на себе відповідальність повідомити цим «парламентарям» про підозру. Вважаю, що слідство і прокурори на сьогодні отримали достатньо підстав для зміни їх статусу із свідків на підозрюваних.

 

Отже, народні депутати М І К підозрюються в державній зраді та замаху на розграбування національних ресурсів в українському Криму.

Слідчі СБУ також проводять обшуки в кабінетах Віктора Медведчука в офісі ОПЗЖ, що на вул. Великій Васильківській у Києві та ще у двох житлових будинках народного депутата у столиці

За результатами обшуків, місцезнаходження нардепа М не встановлено, а тому СБУ вживаються відповідні заходи до його встановлення та вручення йому клопотання про тримання під вартою.

Генеральна прокурорка Ірина Венедіктова зазначила, що підписала підозри народним депутатам Віктору Медведчуку та Тарасу Козаку про держзраду та замаху на розграбування національних ресурсів в українському Криму

Висновки:

  1. Вважати Крим частиною іншої держави – не можна.
  2. Сприяти і безпосередньо брати участь в передачі цінних документів, що стосуються українських надр, грошовий еквівалент ресурсів яких становить 38 млрд грн - не можна.
  3. Ставати правонаступником української власності, що по праву належить громадянам України – не можна.
  4. Розкривати відомості, що містять держтаємницю – не можна.
  5. Створювати армію інформаційних клоунів і ляльководити ними у власних антиукраїнських інтересах – не можна.

 

Всім добра.

Більше на відео від hromadske

Радіо Трек у Тelegram, Viber: 063-73-4-106-4 

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень