Футболка «зі смаком борщу» - писк патріотичної моди-2023 (ФОТО)

Ця дизайнерська колекція футболок - лімітована

Український модний дизайнер Андре Тан спільно з ресторатором Євгеном Клопотенко випустили колекцію патріотичних футболок під назвою «Український борщ. Рентген».

Вони присвячені українському борщу і мають відповідні принти. Бо, пояснив в Інстаграм Андре Тан:

Український борщ – це Україна, як би не намагалась в нас його вкрасти ворожа росія.

 

Наш з Євгеном «борщ під рентгеном» — це такий собі ДНК новітньої України, шанування традицій та їхня інтеграція в світовий контекст.

 

Футболки з колекції - білого та чорного кольору і мають три різновиди принта.

1. Борщ під рентгеном

Поп-арт, натхненний Енді Уорхолом

Енді Уорхол (Воргол, трансформоване з прізвища Воргола) - американський художником українського (лемківського) походження. До речі, у 1960-х роках темою картин Уорхола були американські продукти.

Борщ як кольоровий зразок Pantone

Андре Тан поінформував, що на бірках футболок є унікальний рецепт «сімейного борщу» від Євгена Клопотенко. 

Вони всі - у стилі унісекс, тобто підійдуть і жінкам, і чоловікам.

 

Вартість однієї - 1119 грн. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень