Франція законодавчо захистила право півнів голосно кукурікати

Тепер суди не можуть штрафувати за звуки, які видають свійські тварини

Франція ухвалила закон про захист “сенсорної спадщини” сільської місцевості, повідомляє Суспільне, пише ПІК.

За новим законом, звуки та запахи, які видають тварини у сільській місцевості, як от кукурікання півня, шум тракторів, цвірінькання комах, коров’ячі дзвони, вважаються природною спадщиною Франції.

Життя в сільській місцевості означає прийняття деяких його неприємностей, ‒ зазначив міністр із розвитку сільської місцевості Жоель Жиро.

Документ ухвалили після низки скандалів та судів між постійними мешканцями сіл та містянами, які нещодавно переїхали та не знали, що буде шумно.

Зокрема у 2019 році набула розголосу справа щодо півня Моріса.

Пара, яка переїхала з міста в Олерон, оселилася поряд з домом власниці птаха ‒ Корін Фесау. Пара подала до суду через кукурікання півня, який заважав їм спати.

Тоді кілька тисяч людей навіть підписали петицію “Врятуй Моріса”, і суд вирішив справу на користь півня. У травні торік півень Моріс помер у віці шести років.

Також у 2019 інший новий мешканець села подав до суду на сусідку, яка розводила качок. У суді він заявив, що йому набридло слухати звуки качок та гусей, однак і тоді суд виніс рішення на користь власниці птахів.

Тоді критики назвали такі судові справи “загрозою священній сільській спадщині” Франції.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень