Фото з української електрички перемогло у конкурсі National Geographic

Коли електрички ще всюди курсували

Фото, яке перемогло у конкурсі

Львівський фотограф Артур Абрамів переміг у міжнародному фотопроєкті National Geographic Traveller India на тему World Public Transport.

Артур Абрамів

Його фото опубліковане на першій шпальті сайту NatGeo та буде у серпневому номері видання National Geographic Traveller India. Про це автор повідомляє у своєму Instagram.

 
 
 
 

В об’єктив фотографа потрапила сцена з електрички Мукачево-Львів, яку він зняв в 2018 році десь у Карпатах. На фото кондуктор продає квитки, а пасажири просто сидять, їдять, п'ють, читають улюблені книги чи грають в карти.

Будь-які конфіденційність та особисті межі швидко стираються, - пише автор.

Головною метою проєкту було зобразити різноманіття видів громадського транспорту з усього світу. Він є життєвою необхідністю для місцевих жителів і способом вловити пульс нового місця для туристів.

Торік концептуальна робота Артура Абраміва на тему «Планета в Балансі» увійшла у 25 найкращих знімків з усього світу за версією National Geographic YourShot.

Новини Радіо ТРЕК у Тelegram. Наш номер у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Світлана Федас

Світлана Федас

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень