«Рекордні» податки: ФОПи заплатили 35 мільярдів

Це рекорд за останні 5 років

Фото ілюстративне, з мережі
Фото ілюстративне, з мережі

Впродовж 2021 року фізичні особи-підприємці в Україні заплатили 34,8 млрд грн єдиного податку. Сума не тільки перевищує показник 2020 року, коли з ФОПів зібрали 27,6 млрд грн, а й є рекордною за останні 5 років.

Такі цифри аналітики пояснюють збільшенням доходу ФОПів, а також зростанням кількості нових підприємців. 

Єдиний податок — це головний податок для ФОПів, який ввели задля спрощення ведення бізнесу та зниження податкового навантаження. Причому можливість перейти на спрощену систему оподаткування передбачена для фізосіб-підприємців та юридичних осiб, масштаби діяльності яких не перевищують визначені законом рамки за максимальним обсягом доходів та кількістю працівників.

Останні ініціативи з фіскалізації, зокрема обов’язкове використання РРО/ПРРО, передусім направлені на виявлення реального об’єму доходів підприємця та дотримання ним законності використання спрощеної системи.

Тим часом у Верховній Раді мають намір скасувати штрафи для ФОПів за відсутність касових апаратів до кінця 2022 року, заявив спікер парламенту Руслан Стефанчук після наради з лідерами фракцій.

Відповідний законопроєкт запропонував голова Комітету ВР із питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

Джерело: DOU

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Дума Марія

Дума Марія

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень