Фінансова подушка: Яку суму грошей треба мати у готівці на випадок тривалого блекауту

У Нацбанку заспокоюють, що попри все банки працюватимуть

Українці через війну зустрічаються з новими викликами. Через відключення електроенергії бувають випадки, коли не працюють банки і термінали у магазинах. Тож виникають труднощі з закупівлею елементарних продуктів. Додає проблем і те, що під час блекауту зникає мобільний зв’язок та інтернет. Тому не вдається розрахуватися і тими терміналами, які мають акумулятори.

Тож тепер експерти рекомендують українцям підготувати фінансову подушку, на випадок тривалого блекауту.

Яка мінімальна сума треба, щоб протриматися?

Попри складну ситуацію, не варто думати, що усі розрахунки повернуться до готівкової форми, заспокоює приватний інвестор Василь Матій. Адже бізнес підлаштовується під нові умови роботи і закуповує генератори.

Звісно, у кожної людини свій перелік найнеобхідніших речей, але щоб мати гроші на період тривалого блекауту, експерт рекомендує зробити запас у розмірі вашого заробітку за два місяці.

Своєю чергою він закликає українців не панікувати, не створювати штучного дефіциту продуктів і не скуповувати усе у магазинах.

Що буде з банками на випадок тривалого блекауту

У Нацбанку запевняють, що підготувалися до можливих блекаутів і вже є перелік банків, які точно працюватимуть. Чергові відділення вже забезпечують резервними каналами зв'язку, за необхідності залучать додатковий персонал і касову техніку, встановлять більше банкоматів. Також там розробили план роботи банківської системи.

Джерело: 24tv

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак ВК3898СО

У Рівному знайдено номерний знак від автомобіля ВК3898СО. Якщо він ваш - телефонуйте:

Загублено ключ від автомобіля Merсedes

11 січня 2023 у Рівному загубили ключ від автомобіля Merсedes. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте

Знайдено гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк

На вулиці Дубенській у Рівному знайшли гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк. Загублене хочуть повернути власниці.   

Більше оголошень