Декого тягне на погане: це варто подивитися (ВІДЕО)

Наркотики та італійський дикий захід

Карантин чи ні, але на пошук нормального фільму завжди потрібно чимало часу.

Радіо Трек пропонує вам фільми, які перевірені на "власній шкірі". Тепер щоп'ятниці о 20:00 ми викладаємо по дві стрічки від когось із нас. 

МИКОЛА КУЛЬЧИНСЬКИЙ - директор Радіо Трек

Хороший поганий злий (Італія, США, 1966)

 

Знімали собі у США вестерни: великі бюджети, роки досвіду, відомі актори, технології кіновиробництва. А як просиш когось згадати вестерн, то багато називають фільм «Хороший, поганий, злий». Іронія в тому, що фільм італійського виробництва режисера Сержіо Леоне.

І це культова стрічка. 

Суворий, молодий Клінт Іствуд, яскраві персонажі, «соковита» картинка та чудова музика. Фільм вплинув на величезну кількість режисерів. Зокрема й на Квентіна Тарантіно, який багато перейняв у Сержіо Леоне.

Останній не робить акцент на реалістичності. Його фільми зачаровують ефектністю сцен, колоритністю персонажів, музикою та нетривіальним сюжетом. А «Хороший, поганий, злий» - найкращий серед них.

Пуститися берега (США 2008 – 2013)

 

З цього серіалу почалася епоха. Саме Breacking Bad показав, що серіали можуть бути кінематографічними та глибокими. До нього навіть дорогі телешоу типу "Рим" НВО  у порівнянні з фільмами виглядали халтурно.

У головного героя, вчителя хімії, виявили рак. Грошей на лікування немає і він вирішує використати свої знання у більш практичному руслі – робити наркотики. Він знаходить компаньйона "торчка" собі у поміч і ці двоє вплутуються у вир подій, від яких неможливо відірватися. Навіть, якщо вже світає.  

ПРИЄМНОГО ПЕРЕГЛЯДУ!

 

Наші новини у ТelegramНомер у Viber063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень