Фільм, який знімали в Україні, номінували на «Оскар»

У стрічці знялася Ванесса Параді

Фільм литовського режисера Шарунаса Бартаса «Іній» (Frost), який частково знімався в Дніпрі, номінували на кінопремію «Оскар». Події фільму відбуваютья в зоні АТО на Донбасі.

Це історія про литовського хлопця, який везе гуманітарну допомогу на схід України. По дорозі він зустрічає двох військових журналістів, з якими йому доведеться багато чого пережити. У картині знялася відома актриса і співачка Ванесса Параді, їй дісталася роль французької військової журналістки.

Зйомки стрічки, окрім Дніпра, проходили також у Києві, Мар'їнці, Кураховому, Красногорівці. Також зйомки проходили у Польщі, Литві та Франції. Прем'єра стірчки відбулася цьогоріч на Каннському кінофестивалі.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія 

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Більше оголошень